Volg ons ook op

FacebookTwitterYoutubeShare on Google+

rtv-ridderkerk-logo

Laatst toegevoegde video

Actueel weer Ridderkerk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Klik hier voor meer weer!

Programma Maandag

00.00 De nacht van Ridderkerk (Non Stop)

06.00 Gevarieerd Non Stop muziek programma

 

08.00 Uurtje Hollands (Non Stop)
09.00 Starlight Souvenirs (herhaling van zondag)

10.00 Middle of the Rook (herhaling donderdag)

11.00 Non Stop
12.00 Sandwich Express met Hans Magito

 

13.00 Riddermatinee met Hans Magito

15.00 Top40 met Mohammed K.

18.00 Praten met Ridderkerkers (Non stop zomermaanden) (herhaling van zondag)

 

19.00 Prettig Weekend (herhaling van zaterdag)

22.00 The Story of..... (herhaling van zondag)

23.00 Jazz n Easy (herhaling van vrijdag)

Programma Dinsdag

00.00 De nacht van Ridderkerk (Non Stop)

06.00 Gevarieerd Non Stop muziek programma

 

08.00 Uurtje Hollands (Non Stop)

09.00 Country Style (herhaling van vrijdag)

10.00 Seniorentijd met Jan van der Sande en Sylvia Pont

12.00 Sandwich Express met Hans Magito

 

13.00 Riddermatinee met Ron Besseling

15.00 Non stop
16.00 De Connectie (muziek en info)

17.00 Dinner Request met Hendrik Bos

 

19.00 Meerkamp, sportprogramma, Jan van de Sande en Dick van de Meer

20.00 Podium Vis met Jos Vis

22.00 Muziekdossier met Frank van Kralingen

 

Programma Woensdag

00.00 De nacht van Ridderkerk (Non Stop)

06.00 Gevarieerd Non Stop muziek programma

 

08.00 Uurtje Hollands (Non Stop)
09.00 Love songs are back again (herhaling van zondag)

11.00 Breed Belicht met Hans van de Jagt (1 x 14 dagen en in Zomermaanden Non Stop)

12.00 Sandwich Express met Frans Bosveld

13.00 Riddermatinee met Marijke vd Schoor

15.00 Music Knight Time met Arjan Eggermont

17.00 Rasa Senang - Een programma over Indonesië

 

18.00 Caribean Swing met DJ Jean Baptiste

19.00 Het Cabaretarchief met Siem de Goede

 

20.00 Oude Krakers met Aad Hoogendijk

22.00 Non-Stop

23.00 The Oldies Project met Roel van Antwerpen

Programma Donderdag

00.00 De nacht van Ridderkerk (Non Stop)

06.00 Gevarieerd Non Stop muziek programma

 

08.00 Uutje Hollands (Non Stop)

09.00 Caribean Swing (Herhaling van Woensdag)

10.00 Extra Gold - De Toer van Frans met Frans van der Drift

12.00 Sandwich Express met Frans Bosveld

 

13.00 Riddermatinee met Caroline Veerman

15.00 Oude Krakers (herhaling van woensdag)

17.00 Trossenlos (Shanty Non Stop)

 

18.00 Muziekfabriek met Ron van de Steen

19.00 Esther´s Middle of the Rook met Esther Rook

20.00 Bluezy met Nico Bravenboer

21.00 De B kant met Bob den Breeijen

22.00 70's Show (non stop)

23.00 Love Songs (Non Stop)

Programma Vrijdag

00.00 De nacht van Ridderkerk (Non Stop)

06.00 Gevarieerd Non Stop muziek programma

 

08.00 Uurtje Hollands (Non Stop)

09.00 Rasa Senang (herhaling van woensdag)

10.00 Seniorentijd (herhaling van dinsdag)

12.00 Sandwich Express lunchprogramma Frans Bosveld

 

13.00 Riddermatinee met Dick vd Meer

15.00 Geen Touw Aan Vast Te Knopen met Frans Bosveld
17.00 Lekker Hollands met Richard Veen

19.00 Draai deze nog eens met Siem de Goede

20.00 Non stop

21.00 Country Style met Eric Harreman

22.00 Jazz'n Easy met Fedor Vogel

23.00 Straks.... Als de nacht valt met Tim van Veen

Programma Zaterdag

00.00 De nacht van Ridderkerk (Non Stop)

06.00 Gevarieerd Non Stop muziek programma

 

08.00 Ochtendhumeur met R. Koers, F. Willemstijn en M. de Vroed

10.00 Prettig Weekend - Redactie Wendy Harreman en Hans Magito

12.00 Politiek Cafe (1 x per maand) (andere weken vervolg Prettig Weekend)

 

13.00 Het Cabaretarchief (herhaling van woensdag)

14.00 Riddersportshow (tijdens de zomer Non Stop)

18.00 Bluezy met Nico Bravenboer

 

20.00 Sensatie Generatie met Arjan 't Jong

21.00 De Connectie (muziek en info)

22.00 Middle of the Roadshow

23.00 Straks.... Als de nacht valt (herhaling van vrijdag)

Programma Zondag

00.00 De nacht van Ridderkerk (Non Stop)

06.00 Gevarieerd Non Stop muziek programma

 

08.00 Uurtje Instrumentaal (Non Stop)

09.00 Ridderkerk en de kerken

11.00 1* Wind en Voices met Gert Rijsdijk

         2* Seizoenklanken met Ad van Eijk

12.00 Starlight Souvenirs met Nico Bravenboer


13.00 Praten met Ridderkerkers (Wintermaanden)

13.00 De koffergrammafoon

14.00 Riddersportshow (tijdens de zomer Non Stop)

17.00 The Story Of met Kees de Klerk, Frank Stoute en Roel v.d. Oever

 

18.00 Be Yours, Gospelmuziek met Marijn vd Kruit en Nellie Grinwis

19.00 2* Schatgraven met Berthina Vermeulen, Jacoline Molendijk en Niels v.d. Jagt

         1* Verhalenderwijs met Gert Ritmeester

19.30 2* Niet te geloven met Joke de Jong, Agnita v. Rietschoten en Ella Visser

20.00 2* Muzikaal Boeket met Marieke v. Beuzekom en Jacoline Molendijk

         1* Religieus op verzoek Helma Hoogendijk en Aad Hoogendijk

21.00 1* Zomaar voor u met Emmy Mulder

22.00 Love songs are back again met Hans Muntz

 

1* Uitzending oneven weken 2* Uitzending even weken

Radio programmering

Bekijk de Radio Ridderkerk programmering. Een overzicht van al onze uitzendingen en programma's.